במציאות בה בניינים קורסים,
על מי מוטלת האחריות להבטיח את בטיחות המבנה?

כולנו שמענו על הבניין בחולון, שכמעט קרס על יושביו, שלמרבה המזל פונו בזמן, מאז פונו בניינים רבים נוספים עקב סכנת קריסה - בקרית שמונה.ברמת גן, בבני ברק וגם בבת ים, אם אתם. מתגוררים בבניין ישן - חשוב מאוד שתבדקו את הבניין. ותוודאו שלא התגלו בו סימנים המעידים על היחלשות של המבנה

למרבה המזל, עד היום בארץ, זיהו את הבניין המסוכן עוד טרם הקריסה, אבל ראינו את האירוע המצער שקרה בשכונה היהודית במיאמי לא מזמן, כאשר בניין דירות קרס על יושביו, אז נהרגו 98 אנשים ו-11 נפצעו.

אף אחד לא יכול להבטיח שהבניין בו אתם מתגוררים בטוח, אך יש דרך להבטיח שהוא יהיה חזק מספיק בקרוב.

reisdor-img

הזדמנות פז:

חלון זמן אידיאלי לביצוע התחדשות עירונית

לאחרונה עברו מספר תיקונים חשובים, הנוגעים להתחדשות עירונית, באמצעות חוק ההסדרים לרבות, הפחתה של הרוב הדרוש לתביעת בעל דירה שלא מסכים לתוכנית פינוי בינוי - כך (שהרוב יעמוד על שני שליש מבעלי הדירות) במקום 80% הקבועים בחוק היום.

למעשה, החוק החדש הוריד את כמות הדיירים הצריכים לחתום, על מנת לבצע פרויקט חידוש של הבניין.

אבל במציאות הפוליטית של ימינו, המשתנה ללא הרף, איש לא מבטיח לנו שהחוק לא ישתנה בעתיד הנראה לעין. לכן, כעת יש הזדמנות פז לקדם התחדשות עירונית בבנין שלך.

reisdor-img

מהי התחדשות עירונית?

התחדשות עירונית היא שם כללי לפיתוח השכונות הוותיקות בעיר, ושיפורן באמצעות כלים שונים חלק גדול מתוכניות ההתחדשות העירונית, כוללות הליך של פינוי בינוי הריסת המבנים הקיימים, והקמת מבנים חדשים בשטח. בזמן שהפרויקט מתבצע עוברים הדיירים למגורים חלופיים, ועם חזרתם הם זוכים לדירה חדשה וגדולה יותר, בבניין משופץ ומשודרג, ולערך דירה גבוה יותר.

 • reisdor-img

  דירה חדשה

 • reisdor-img

  ,תוספת מרפסת שמש של כ-12 מ"ר חניה ומחסן (משתנה)

 • reisdor-img

  ערך הדירה עולה

 • reisdor-img

  ביטחון לדיירים

 • reisdor-img

  דירה נוחה יותר להשכרה

איך בוחרים עם מי לבצע התחדשות עירונית?

3 פרמטרים:

 • #1

  קבלן מבצע

  אחד המכשולים בפרויקטים של התחדשות עירונית הוא ריבוי גופים המתנהלים מול בעלי הדירות. אחד מחתים את הדיירים, שני משקיע בפרויקט ושלישי מבצע ומעניק אחריות. ריבוי הגופים גורם לבירוקרטיה מסורבלת. עדיף ללכת עם יזם, שהוא גם קבלן הביצוע ומתנהל מולכם מהיום הראשון ועד סוף תקופת הבדק של הדירה החדשה

 • #2

  שותפות מלאה וליווי צמוד

  פרויקט התחדשות עירונית הוא מטבעו אירוע מורכב ומעט מאתגר עבור הדיירים. עליהם לגור במשך תקופה בדיור חלופי, ולא בביתם. כמובן, מדובר במטרה טובה - אך חשוב מאוד שיהיה איש קשר שיעמוד עם הדיירים בקשר רציף ויעדכן אותם לאורך כל הדרך בהתקדמות הבניה

 • #3

  רמת תכנון וביצוע

  תכנון מדויק של הפרויקט בעזרת הטכנולוגיות העדכניות ביותר, מאפשר קיצור משמעותי של לוחות הזמנים ויצירת סטנדרט בניה באיכות גבוהה יותר

reisdor-img

הזדמנות שלא תחזור
עם חברת רייסדור

יש לכם הזדמנות נדירה, להפוך את הדירה הישנה לבית חדש ומפואר, בית גדול יותר, מפנק יותר, איכותי יותר בשכונה שלכם, ללא כל הוצאה מצידכם.

יש לכם את האפשרות להגשים את החלום שלכם, תוך כדי שאתם נשארים לגור בדיוק במקום האהוב עליהם - בבית .כן כן, במקום לעבור דירה, ולהתרגל לסביבה חדשה פשוט

,חברת רייסדור, שהקימה בשנים האחרונות שכונות מגורים ,הכוללות פיתוח סביבת מגורים יוקרתית ומפנקת ומרכזי מסחר ומשרדים ,בהיקפים של מעל מיליארד שקלים מזמינה אתכם לבדיקת היתכנות להתחדשות עירונית בבניין שלכם

לשיחת ייעוץ (ללא עלות או התחייבות)

:השאירו פרטים וניצור איתכם קשר תוך 24 שעות

דברו איתי >>
reisdor-img

מי אנחנו? | חברת רייסדור

מחברות היזמות המובילות בישראל, עם ניסיון רב בהקמת שכונות מגורים ומרכזי מסחר, בהיקף של למעלה ממיליארד שקלים. מיום הקמתה בשנת 2005 ועד היום, קבעה החברה סטנדרטים חדשים בתהליכי ייזום תכנון וביצוע. רייסדור צברה מוניטין רב בזכות מיזמי נדל"ן בהיקפים של מעל מיליארד שקלים בסיס הערכים של רייסדור הוא ליזום וליצור פרויקטים מובילים וחדשניים, המשנים את פני ענף הבניה בישראל כאשר האיתנות הכלכלית והעוצמה הפיננסית מאפשרים לה להמשיך ליזום ולהקים בהצלחה פרויקטים בהיקפים גדולים במגוון תחומים ולהעניק ללקוחותיה מעטפת של ביטחון המלווה אותם לכל אורך הדרך, עם שירות אישי באחריות מלאה לאורך כל התהליך מהרגע הראשון ועד לכניסתכם לביתכם החדש.

.ליווי צמוד, יד ביד, מהרגע הראשון ועד לכניסתכם לביתכם החדש

דוגמאות לפרויקטים שהחברה ביצעה

פינוי בינוי בית שמש

284 דירות | 14 בניינים | 1,200 מ"ר מסחר

reisdor-img

שיר בחריש

127 דירות | 6 בניינים | כ-17,000 מ"ר שטח בנוי

reisdor-img

Song Towers | גבעת שמואל

204 דירות | 3 מגדלי מגורים | 3,000 מ"ר מסחר

reisdor-img
reisdor-img

בעלי דירות ובנייני מגורים

זה הזמן לבדוק האם זה מתאים לבניין שלכם.

*בדיקת היתכנות לא מחייבת.

איך זה עובד? שלבי התהליך

שאלות ותשובות

איך תדעו שהבניין שלכם מסוכן?

reisdor-img

במדינת ישראל ישנם אינספור מבנים שבוצעו בהם שינויים מבניים, כמו תוספות קומה מעל קומה, תוספת מרפסות וכדומה - מבלי שבוצעו בדיקות כיאות בניינים אלה נמצאים בסיכון גבוה במיוחד. אבל גם מבנים ישנים, שנבנו על פי התקנות ולא בוצעו בהם שינויים נמצאים בסכנה. בין הסימנים שניתן..למנות: שקית שלד המבנה, סדקים והתפוררות, שקיעת מרצפות, קירות רעועים ועוד.

האם יש הוצאות כספיות שצריך לקחת בחשבון?

reisdor-img

פרויקט התחדשות עירונית ממומן במלואו על ידי היזם, והדיירים לא נדרשים להוציא כל סכום.

מי מרוויח מפרויקט התחדשות עירונית?

reisdor-img

פרויקט התחדשות עירונית מיטיב עם כל הצדדים: בעלי הדירות מקבלים דירה גדולה יותר, עם מרפסת שמש, ממ"ד וחניה, בבניין חדש ומודרני, וכן הגדלת ערך הנכס שלהם - ללא הוצאה נוספת מצידם. עבור היזם, מדובר בהזדמנות עסקית לבנות דירות נוספות המיועדות למכירה וכך לממן את הפרויקט ולהרוויח. עבור הרשות המקומית מדובר בהזדמנות לחדש את פני העיר. עבור הציבור, מדובר בהגדלת היצע הדירות באזורי ביקוש.

reisdor-img

אם הגעת עד לכאן

אם הגעת עד לכאן, כנראה שידוע לך ששינוי בבניין שלך, עשוי לתרום לביטחון האישי שלך ושל ילדך, לאיכות החיים וכן להגדיל את ערך הנכס שברשותך, יתכן שיש לך התלבטויות ושאלות - זה בסדר גמור. הרבה מהאנשים שחושבים על התחדשות עירונית מתלבטים. הם חוששים ממורכבות הפרויקט מתקופת הבניה ועוד. חשוב להבין שמדובר בתהליך ושום דבר לא יקרה מחר בבוקר. אם יש לך מחשבה שהבניין שלך מתאים להתחדשות עירונית, ויש לך חשש מפני קריסה של המבנה, כדאי בשלב ראשון לבצע בדיקת היתכנות. זה שלב ראשוני לא מחייב, הכולל בסך הכל שיחת טלפון קצרה.

לבדיקת היתכנות להתחדשות עירונית עם רייסדור >>
לשיחת ייעוץ ללא עלות או התחייבות >>